• Питання, які найчастіше надходять

  Як зрозуміти, що конструкція є вивіскою (інформаційною вивіскою).

  Умова 1. Визначення вивіски.
  Вивіска (інформаційна вивіска) – мала архітектурна форма, конструктивний елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі або яка має право його використання, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, яка розміщена на зовнішній поверхні фасаду будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу у таке приміщення, який не є рекламою.  Порядок розміщення вивісок (стор. 3)

  Умова 2. Площа вивіски.
  Площа поверхні вивіски не повинна перевищувати 3 кв. метри. Якщо у будівлі знаходяться кілька власників (орендарів) приміщень, зовнішній вхід для яких є спільним, то їх вивіски на фасаді повинні розташовуватись на невеликих табличках однакового розміру (площею до 0,3 кв. м). У межах Зони обмеженого використання вивісок (стор. 14) у місті Києві площа не може перевищувати 0,5 кв. м.

  Умова 3. Вимоги до вивісок.
  Вивіска має відповідати вимогам, зазначеним в Порядку розміщення вивісок в м. Києві, а саме: вимогам до розміщення, до розмірів вивісок, до матеріалів, техніки та стилістики вивісок, до вигляду вивіски, до освітлення вивісок, до інформаційних вимог. Порядок розміщення вивісок (стор. 5)

  Умова 4. Документи, які необхідно подати до Дозвільного центру.
  Подання заяви у відповідності до Порядку розміщення вивісок в м. Києві. Порядок розміщення вивісок (стор. 8).

   

  Як і де можна отримати Дозвіл на розміщення реклами?

   

  КП «Київреклама» діє на підставі Статуту в межах законодавчо визначених повноважень і не видає дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

  Процедура отримання Дозволу на розміщення рекламного засобу визначена Порядком розміщення реклами в м. Києві, що затверджений Рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 № 37/6253. Відповідно до Порядку, надання Дозволу належить виключно до компетенції дозвільного органу – Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  За детальною інформацією щодо отримання Дозволу на розміщення рекламного засобу звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг міста Києва, а також в Управління з питань реклами. Офіційний веб-портал Центру — http://ac.dozvil-kiev.gov.ua.

  Як отримати дозвіл на встановлення, наприклад, білборду?

  Відповідно до чинного законодавства, розміщення рекламних конструкцій здійснюється на підставі отриманих в установленому порядку Дозволів на розміщення рекламних засобів.

  Фізична або юридична особа, що має бажання розмістити об’єкт зовнішньої реклами, повинна звернутися до Дозвільного центру з заявою на оформлення дозволу та наступним переліком документів:

  • Кольоровий знімок місця розташування РЗ;
  • Кольоровий комп’ютерний макет з прив’язкою розташування РЗ;
  • Ескіз;
  • Конструктивне рішення РЗ завірене розробником разом з ліцензією, що підтверджує право останнього надавати дані послуги, 2 екз.;
  • Ситуаційна схема припустимого місця розташування РЗ;
  • Копія Свідоцтва про взяття на облік ;
  • Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ.

  Після розгляду зазначеного пакету документів заявник отримує у Дозвільному центрі рішення про видачу Дозволу або вмотивовану відмову у його видачі.

  Як отримати дозвіл на рекламну вивіску?

  Для отримання Дозволу на розміщення рекламного засобу надати до Дозвільного центру чітко визначений пакет документів, а саме:

  • Заяву на оформлення дозволу;
  • Кольоровий знімок місця розташування РЗ;
  • Кольоровий комп’ютерний макет з прив’язкою розташування РЗ;
  • Ескіз;
  • Конструктивне рішення РЗ (формат А4) завірене розробником разом з ліцензією, що підтверджує право останнього надавати дані послуги, 2 екз;
  • Ситуаційну схема припустимого місця розташування РЗ;
  • Копію Свідоцтва про взяття на облік податковою установою;
  • Копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ.

  Після розгляду зазначеного пакету документів заявник отримує у Дозвільному центрі рішення про видачу Дозволу або вмотивовану відмову у його видачі.